Lipiec 2021
P W Ś C P S N
« Paź    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Pogoda na jutro

„JAK DODAĆ ENERGII DO LAT „

12 kwietnia br. spotkał się Zarząd Koła MZC w Zebrzydowicach, by  ukonstytuować się , gdyż z funkcji prezesa zrezygnowała Pani Helena Bartoszek, a z funkcji sekretarza Pani Maria Wieczorek. Panie rezygnację złożyły ze względów osobistych oraz na stan zdrowia. Zarząd uszanował prośbę, a w/w funkcje powierzono innym członkom zarządu. Pani Helena Bartoszek pozostała w zarządzie  natomiast funkcje sekretarza naszego koła po  Pani   Marii  Wieczorek, objęła Pani Joanna Stawarczyk.

Nowy skład zarządu przedstawia się następująco:

  1. Henryk Franek  – prezes
  2. Małgorzata Guz – wice prezes
  3. Helena Bartoszek  – wice prezes
  4. Joanna Stawarczyk  – sekretarz
  5. Wanda Kowalska  – skarbnik
  6. Grażyna Rychły  – członek
  7. Zbigniew Żyła –   członek

Komisja rewizyjna:

  1. Ryszard Czyż  – przewodniczący
  2. Małgorzata Karasińska – członek
  3. Aniela Stoś  – członek

Zarząd w tym składzie pozostaje do wyborów, które odbędą się w 2019 roku.

 

 Poprzedni Zarząd zaplanował spotkanie koła MZC  na 16 kwietnia br na godz. 16.30.

Po przywitaniu wszystkich członków Henryk Franek w imieniu Zarządu i członków koła podziękował P.P. Helenie Bartoszek i Marii Wieczorek za długoletnią pracę , wręczając im kwiaty i listy z podziękowaniem.DSCN8050

W dalszej części naszego spotkania wygłosiła prelekcję  nasza koleżanka – członek naszego koła Pani Bożena Hoinkes, która jest dietetykiem w Szpitalu Śląskim w Cieszynie. Ukończyła Szkołę Medyczną o specjalności dietetyka oraz kursy dietetyczne I i II stopnia i wiele szkoleń w tym zakresie. Oprócz swojej pracy przeprowadza wiele prelekcji ogólnodostępnych na terenie Szpitala i w Szkołach Policealnych w Katowicach, Jastrzębiu, Pawłowicach i innych miejscowościach naszego województwa.

Kol. Bożena swą wiedzą zainteresowała nas wszystkich, mówiąc o tym co najlepiej spożywać w jakich ilościach, w jakim wieku, co jest potrzebne do tego , żeby nasz organizm dobrze funkcjonował .  Zwróciła także uwagę na żywność , która nie zawsze powinna znaleźć się w naszych domach.

Na koniec słuchacze zadawali pytania i dzielili się wspólnymi spostrzeżeniami .

 

 

nie zawsze powinna znaleźć się w  naszych domach.

Na koniec słuchacze zadawali pytania i dzielili się wspólnymi spostrzeżeniami.

 

Skomentuj

 

 

 

Można używać tych znaczników HTMLa

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>